Михайло Романчук завоював олімпійське «срібло»

У фіналі запливу чоловіків на 1500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 в Токіо срібну медаль завоював українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцеві.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук та Сергій Фролов, пише «Українська правда».

«Золото» виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль завоював Михайло Романчук.

«Бронза» дісталася Флоріанові Веллброку з Німеччини.

Роберт Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Михайло Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91, — відзначають у виданні.

Інший українець Сергій Фролов фінішував 8-м.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени завоювали п’ять бронзових нагород.

Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук посів третє місце в фіналі Олімпіади в Токіо на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Також повідомлялось, перша ракетка України Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на олімпійському турнірі в Токіо.