Плавець Романчук приніс Україні бронзову медаль Олімпіади в Токіо

Український плавець Михайло Романчук посів третє місце в фіналі Олімпіади в Токіо на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Романчук подолав дистанцію за 7.42,33, що дозволило йому фінішувати слідом за американцем Робертом Фінке та італійцем Грегоріо Пальтріньєрі, пише ZN.ua.

Ще один український плавець Сергій Фролов у фінальному запливі посів шосте місце.

Плавання. 800 м, вільний стиль, чоловіки

1.Роберт Фінке (США) – 7.41,87

2.Грегоріо Пальтріньері (Італія) – 7.42,11

3.Михайло Романчук (Україна) – 7.42,33

6.Сергій Фролов (Україна) – 7.45,11

Для України це вже четверта бронза на літніх Іграх в Японії і перша олімпійська медаль у плаванні за 17 років.

Нагадаємо, 27 липня, Михайло Романчук встановив новий національний та олімпійський рекорд у запливах на 800 метрів вільним стилем. Такий результат він показав 27 липня на Олімпіаді в Токіо. Це допомогло йому вийти до фіналу змагань.

Як відомо, пара стрільців Олена Омельчук і Олег Костевич отримали «бронзу» у стрільбі з пневматичного пістолета на відстані 10-ти метрів. Це вже третя медаль України на Олімпіади-2020.

Також повідомлялось, українські стрибуни у воду 15-річний Олексій Середа з Миколаєва та 19-річний Олег Сербін посіли шосте місце в синхронних стрибках з 10-метрової вишки на Олімпійських іграх в Токіо.