Дорожнє покриття на миколаївських мостах ремонтуватимуть в останню чергу, — Олександр Сєнкевич

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що дорожне покриття на Інгульському та Південнобузькому (Варварівському) мостах ремонтуватимуть пізніше решти ремонтних робіт.

Про це йшла мова під час прямого ефіру мера Миколаєва в соцмережах, в п’ятницю, 30 липня.

Очікуємо пробки в період ремонту мостів. Буде організовано реверсивний рух на Варварівському мосту, це 100%. Через світлофор машини будуть запускати з інтервалом, – розповів Олександр Сєнкевич.

Він додав, що в місто при температурі понад 28°C пускають тільки порожні вантажівки (загальна вага складає менше 24-х тонн), котрі не шкодять дорогам.

Нагадаємо, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає саботажем дії депутатів, котрі відмовилися голосувати за перерозподіл 392 мільйонів гривень бюджету міста, а також погодження кредитної позики у розмірі 150 мільйонів.

Як відомо, у п’ятницю, 30 липня, депутати міськради Миколаєва виділили Службі автомобільних доріг Миколаївської області земельну ділянку орієнтовною площею 379 тисяч 959 квадратних метрів для облаштування відстійника для великих вантажівок.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич заявив, що через ремонтні роботи, які проводить обласна Служба автомобільних доріг на Південнобузькому мосту, а в подальшому по вулиці Великій Морській, пробки будуть виникати протягом усього літа.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram