
МФК Миколаїв у меншості зіграв внічию з Таврією
Команда Сергія Шевченка зіграла третій тур у Другій лізі ПФЛ. МФК Миколаїв провів домашній матч 3-го туру Другої ліги проти Таврії, яка представляє Симферопіль. Зустріч завершилась результативною нічиєю – 2:2. Команди нічим не запам’ятались до перерви – гольових моментів практично не було. Після паузи гості двічі відзначились у воротах Фастова






