
Місце для дозвілля, борди, боротьба зі смітниками: підсумки засідання виконкому
28 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради. На ньому обговорили долю нагальних проблем міста, зокрема створення нової зони для відпочинку, боротьбу з рекламними бордами та стихійними звалищами. Про це йдеться у сюжеті кореспондентки телеканалу «МАРТ». Наприкінці липня члени міськвиконкому підтримали низку проєктів для покращення міста. 15 членів














