
Зеленський і Сі Цзіньпін домовились укласти угоду про безвіз
Президент України Володимир Зеленський провів першу телефонну розмову з головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави. Лідери держав обмінялись вітаннями з нагоди десятої річниці встановлення стратегічного партнерства між Україною та КНР і підтвердили обопільну налаштованість на його розвиток і поглиблення, – ідеться в повідомленні.








