
ООС: окупанти поранили двох українських військових
Двоє українських військових отримали поранення внаслідок обстрілу у районі селища Піски. Як передає Укрінформ, відповідна інформація розміщена на сторінці операції Об’єднаних сил у Facebook. У районі селища Піски ворог обстріляв позиції Збройних сил України з ручних протитанкових і підствольних гранатометів. В результаті ворожих обстрілів двоє військових зі складу Об’єднаних сил отримали поранення.





