
ООС: окупанти п’ять разів порушили «тишу», під Новоселівкою стріляли з мінометів
11 липня, зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Штаб ООС у Facebook. Зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню, – йдеться у повідомленні. У районі населеного пункту Піски ворог двічі обстріляв позиції українських захисників з автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів. Поблизу Новоселівки російські окупанти вели вогонь







