У мерії розраховують, що у конкурсі на закупівлю комунального транспорту візьмуть участь іноземні компанії

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич сподівається, що в новому тендері на покупку комунальних автобусів будуть брати участь різні іноземні компанії.

Таку думку він висловив у програмі «Діалог», оскільки придбати комунальний транспорт у Білорусі неможливо через санкції.

Олександр Сєнкевич зазначив, що проекти Європейського інвестиційного банку в Україні йдуть повільно і важко. Починаючи з 2018 року, виділення коштів склало лише 8%, що пов’язано із забюрократизованістю процесів в Україні.

Зараз тендер із закупівлі автобусів знаходиться на завершальній стадії. Дві фірми, які подалися – це корпорація «Еталон» (прим. ред. — ПрАТ «Бориспільський автозавод») і компанія «МАЗ» (прим. ред. — ВАТ «Мінський автозавод»). Не дивлячись на те, що «Еталон» запропонував більшу кількість транспорту, він не відповідав деяким нашим технічним умовам: там повинні були бути «коробка-автомат», кількість сидінь і низька посадка для входу й виходу, Переміг «МАЗ» і незабаром ми пошлемо лист до Європейського банку для скасування тендера через санкції накладені на Білорусь, — сказав Олександр Сєнкевич.

Олександр Сєнкевич відзначив, що в новому тендері будуть змінені технічні умови для відбору автобусів. Однак, за його словами, «МАЗ» є золотою серединою між співвідношенням якості та ціни.

Наступного тижня лист повинен бути вже в банку. Однак кількість закуповуваного транспорту зменшиться. Будемо сподіватися, що свої пропозиції подадуть і інші іноземні компанії, – додав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, 5 липня, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич з керівником комунального підприємства “Миколаївпастранс” Олексієм Ушаковим взяли участь у нараді з питань реалізації проекту “Міський громадський транспорт України”.

Також «МАРТ» повідомляв, Європейський інвестиційний банк оголосив тендер на покупку нових комунальних автобусів для Миколаєва.

Як відомо, 7 липня, Олександр Сєнкевич провів робочу зустріч із представниками Естонського центру східного партнерства та Українського кризового медіацентру.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031