Фото: Миколаївська міська рада

Олександр Сєнкевич провів робочу зустріч із представниками Естонського центру східного партнерства та Українського кризового медіацентру

Сьогодні, 7 липня, Миколаїв відвідали представники Естонського центру східного партнерства (ECEAP) та Українського кризового медіацентру (УКМЦ).

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення Департаменту міського голови.

До складу делегації увійшли Герт Антсу, керівник ECEAP, Тіна Ельсен, директорка програми ECEAP, Андо Ківіберг, провідний експерт місцевих органів влади, Ірина Малик, керівниця комунікації децентралізації УКМЦ. З нашими гостями зустрілися мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, його перший заступник Віталій Луков,  директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко.

Олександр Сєнкевич розповів, чим жило рівніше та живе тепер місто. Він повідомив, що протягом десятиріч головною галуззю було суднобудування. Саме воно в основному визначало  економічний розвиток, накладало значний відбиток на інші сфери. У зв’язку зі вагомою роллю Миколаєва в оборонно-промисловому комплексі він був закритим для іноземців містом.

Сьогодні ж суднобудування переживає не найкращі часи. А одну з провідних ролей в економіці відіграє морегосподарський комплекс. При цьому розвиваються й інші галузі.

Важливе наше завдання – відкрити Миколаїв світу, – сказав Олександр Сєнкевич.

Досягнення цієї мети сприятиме залученню інвестицій та у підсумку економічному зростанню.

Зі свого боку, Герт Антсу подякував за теплий прийом та розповів про ECEAP. За його словами, центр східного партнерства працює з метою передачі  передового досвіду та практик Естонії щодо впровадження реформ. Для цього центр взаємодіє з органами місцевого самоврядування.

Наприклад, естонські фахівці могли би поділитися досвідом з реалізації реформи децентралізації, розвитку пасажирських перевезень, сфери освіти, впровадження   картки містянина тощо.    

Ми завжди раді конструктивному співробітництву, – сказав Олександр Сєнкевич. –  Наразі ми працюємо над реалізацією низки проєктів, де ваш досвід міг би знадобитися.

Під час заходу було обговорено питання щодо подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про визначення пріоритетних напрямків залучення естонських фахівців.   

Фото: Миколаївська міська рада

Нагадаємо, що Громадська рада з освіти дорослих спільно з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради впроваджують спільний проект під назвою «Академія життя: life skills – 2021».

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031