Миколаївців запрошують долучатись до мультиосвітнього проекту «Академія життя: life skills – 2021»

Громадська рада з освіти дорослих спільно з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради впроваджують спільний проект під назвою «Академія життя: life skills – 2021».

Про це йдеться у сюжеті телеканала «МАРТ».

«Вік живи — вік учись», цей крилатий вислів чи не найкраще характеризує задум організаторів проекту «Академія життя: life skills – 2021». Ним передбачена програма актуальних напрямків освіти для дорослих, зокрема фінансова, правова, медіа грамотність різноманітні навчальні тренінг та інші освітні заходи.

У нас заплановані чотири тренінги, п’ять майстер-класів, дві виставки, дві гри для дорослих, научна конференція і багато всякої літератури, яка допоможе тренерам у роботі з нашими містянами, — розповіла авторка проєкту Олена Пєхота.

Вона додала, перелік навчальних практик допоможе адаптуватися миколаївцям до викликів сьогодення, почувати себе захищеними як у реальному, так і віртуальному просторі.

«Академія життя: life skills» стала переможцем Громадського бюджету Миколаєва 2020 в категорії проектів до 300 тисяч гривень. Стартував 14 травня 2021-го та буде реалізовуватись протягом всього року, відзначає директор департаменту праці та соцзахисту Сергій Василенко.

В ході цього проекту буде випущена книжка про освіту для дорослих. Під час нього буде велика кількість інтелектуальних заходів та ігор, а завершується проект великою всеукраїнською конференцією, — зазначив він.

До проекту долучатимуться досвідчені тренери, таки як Сергій Стужук, Володимир Євсєєв, Руслана Мороз, Наталя Кашуба та інші майстри своєї справи.

В роботі круглого столу, присвяченому реалізації проекту, взяла участь і директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко, яка відзначає, що «Академія життя: life skills» — унікальний проект, адже не схожий на більшість тих, котрі зазвичай долучаються до Громадського бюджету. 

Як відомо, в Україні тільки обговорюється концепція соціальної роботи. Проте вже зараз розглядається перспектива імплементації неформальної освіта дорослих в соціальну роботу, як інструмент. Тож організатори впевнені, даний проект стане своєрідним першопрохідцем цієї ідеї у межах Миколаєва.

Нагадаємо, міський департамент праці та соціального захисту населення придбав спеціальні планшети, що допоможуть налагодити комунікацію з людьми, які мають вади слуху. Пристрої знаходитимуться у всіх районних центрах управління.

Раніше «МАРТ» повідомляв, У Миколаєві збираються оптимізувати роботу органів виконавчої влади. 3 червня у міськраді зібрались члени робочої групи, щоб обговорити скорочення штатних одиниць у департаментах і управліннях.

Також повідомлялось, у Миколаєві молоді вчителі із 14 міських шкіл взяли участь в освітньому проекті «Щасливий у своїй професії: психолого-педагогічна адаптація молодих педагогів».

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930