11 липня, зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Штаб ООС у Facebook.
Зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню, – йдеться у повідомленні.
У районі населеного пункту Піски ворог двічі обстріляв позиції українських захисників з автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів. Поблизу Новоселівки російські окупанти вели вогонь із мінометів 82-го калібру. Крім того, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовані два прольоти ворожих БПЛА з перетином лінії розмежування.
Бойових втрат серед українських військових немає. Про всі порушення з боку окупантів Українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ, застосовуючи встановлений координаційний механізм.
Читайте також: У зоні ООС загинув український боєць, троє поранені
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони. Піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад 1 гектар території та передали на знищення 57 вибухонебезпечних предметів. Українські воїни продовжують контролювати ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил і дотримуватися режиму припинення вогню.
Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС
14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).
Також 5 червня в районі проведення операції Об’єднаних сил російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовослужбовець.
4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.




