Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав з робочим візитом завод «Нібулон»: підсумки

Сьогодні у Миколаїв з робочим візитом приїхав голова Верховної ради України Дмитро Разумков. За день у місті спікер парламенту відвідав заводи «Нібулон» та «Екватор» і Миколаївську астрономічну обсерваторію.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Спершу Дмитро Разумков приїхав на екскурсію суднобудівним заводом компанії «Нібулон». Її провів генеральний директор підприємства Олексій Вадатурський.

Разом вони оглянули процес і обсяги виробництва заводу, обговорили стан та перспективи суднобудівної галузі в регіоні і поспілкувалися з працівниками. За словами Разумкова, у Миколаєва є потужності, які можуть розвивати і місто, і увесь південь країни.

Тут сконцентровано багато важливих речей, пов’язаних з внутрішніми інвестиціями, аграрною промисловістю, оборонним сектором, промисловістю, яких можна будувати базиси для розвитку держави. Особливо після коронавірусу, – каже спікер парламенту.

З представників влади спікера парламенту супроводжували на рівні заступників, серед яких перший заступник голови обласної ради Володимир Фроленко, перший віце-губернатор Георгій Решетілов та віце-мер Миколаєва Віталій Луков. До візиту долучилися і народні депутати Олександр Гайду, Артем Чорноморов та Олександр Пасічний. Те, що на зустріч не завітали перші обличчя Миколаєва Дмитра Разумкова не засмутило.

Мені непринципово, хто буде мене супроводжувати, в мене інші задачі. Мені ж не свита потрібна, а конкретна робота, – зазначив він.

Разумков один з небагатьох голів Верховної Ради, які за час своєї каденції приїздять у регіони. Спікер парламенту вважає робочі візити в області обов’язковою частиною своєї роботи. І зазначає, буває на різних підприємствах – і процвітаючих, і таких, які потребують допомоги.

Той же завод «Зоря-Машпроект», ми на ньому були. Не думаю, що сьогодні можна сказати, що ситуація там дуже позитивна. Є проблема з Укроборонпромом, але якщо ми говоримо про нашу зону відповідальності, то в кінці попередньої сесії ми якраз прийняли закон, пов’язаний з його реформою. Він має допомогти вийти з кризи таким підприємствам, – прокоментував Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради України також вважає, що миколаївським заводам треба продовжувати брати участь у добудові і обладнанні корветів класу Ada для військово-морського флоту України. У Миколаєва є на те ресурси, а ще така співпраця дає робочі місця і заробітну плату.

Частину своєї роботи – створення корпусу судна, зварювальні процеси – це все можна робити у нас. Тут повинен бути збалансований підхід. Те, що ми не можемо зробити, треба закупити або зробити там, а те, що ми можемо зробити своїми руками, ми повинні робити тут, – каже спікер.

Після екскурсії «Нібулоном» Разумков відвідав завод «Екватор» та Миколаївську астрономічну обсерваторію. Зокрема, на зустрічі в обсерваторії мали обговорити реконструкцію будівлі. Цьогоріч вона не увійшла до проєкту «Велика реставрація» в рамках президентської програми «Велике будівництво». На її відновлення треба 250 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Дмитро Разумков сподівається, що парламент ухвалить закопроєкт про індустріальні парки.

Раніше повідомлялося, у червні Разумков заявив, що, на його думку, до закону про олігархів Україні потрібен закон про лобізм.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram