
У Миколаєві від коронавірусу померли дві породіллі
У місті Миколаєві від наслідків COVID-19 за останній місяць померли дві породіллі. Дітей однієї вдалося врятувати. Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич 22 квітня під час сесії міської ради. У місті Миколаєві за останній місяць від наслідків коронавірусу померли дві породіллі. Дітей однієї (народилася двійня – ред.) вдалося врятувати, в














