
МБК Миколаїв вдома поступився Хіміку вчетверте за сезон
Миколаїв програв вдома Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 74:77. Після невиразної гри та поразки в останньому матчі в Запоріжжі миколаївці були мотивовані якомога краще зіграти вдома. Мотивації господарям вистачило на сенсаційний початок поєдинку, пише ФБУ. Миколаївці приголомшили гостей стартовим тиском. Атакувальний темп задавали легіонери – Едріан, Едж,







