
У Миколаєві завершився меморіальний турнір з бадмінтону
У Миколаєві пройшов V Всеукраїнський відкритий турнір з бадмінтону пам’яті тренера Сергія Косенчука. Як повідомляє сайт спортивних новин Bookmaker Ratings, цього року турнір вперше включили в європейський календар змагань. Однак багато іноземних спортсменів не змогли приїхати до Миколаєва через пандемію Covid-19. Змагання відбулись в Миколаївському фізкультурно-оздоровчому комплексі, що розташований на






