
У миколаївській лікарні жорстоко побили 8-річного хлопчика
2 квітня до відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління надійшло повідомлення від 45-річної місцевої мешканки про те, що її 8-річному синові, який перебуває на лікуванні у медичному закладі, були завдані тілесні ушкодження. Наразі за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке










