
Київське «Динамо» достроково стало чемпіоном України
У неділю, 25 квітня, на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві «Динамо» здобуло перемогу над «Інгульцем» з рахунком 5:0, здобувши чемпіонський титул за три тури до завершення сезону. Перші два голи в ворота «Інгульця» ударами головою здійснили Забарний та Бєсєдін. Після перерви два м’ячі в ворота противника забив Циганков. Останній п’ятий







