За минулу добу в Миколаєві зареєстровано 346 випадків захворювання на коронавірус (по області – 449). За весь період пандемії в місті одужали 34 277 осіб, по області – 47 883 особи.
Померли 922 миколаївця, по області – 1495 осіб, повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради за інформацією Управління охорони здоров’я.
На ранок 22 квітня у лікарнях перебувають 722 особи, з них хворих на COVID-19 – 581 особа та з підозрою 141 особа:
– Міська лікарня №1 (270 ліжок) – 200 хворих на COVID-19;
– Міська лікарня №3 (235 ліжок) – 151 хворих на COVID-19 та 46 з підозрою;
– Міська лікарня №5 (365 ліжок) – 200 хворих на COVID-19 та 85 з підозрою;
– Міська дитяча лікарня №2 (100 ліжок) – 12 хворих на COVID-19 та 10 з підозрою;
– Пологовий будинок №1(100 ліжок) – 18 хворих на COVID-19.
Першу дозу вакцини станом на 22 квітня отримали 5 157 миколаївців (по області – 14 853 особи).
Нагадаємо, Упраління охорони здоров’я помітило низку порушень, яких припускаються медзаклади Миколаєва під час здійснення закупівель. Щоб унеможливити це у майбутньому, Ірина Шамрай видала наказ, згідно з яким лікувальні заклади, які є некомерційними комунальними підприємствами, мають погоджувати з управлінням усі свої закупівлі.




