
Миколаївщина після 4 квітня залишиться в «червоній» зоні – Віталій Кім
Після 4-го квітня Миколаївщина імовірніше за все залишиться в «червоній» зоні. Про це під час включення на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”. Очільник області нагадав, що вийти з «червоної» зони Миколаївщина зможе лише тоді, коли 5 днів













