У США випадково зіпсували 15 млн доз вакцини Johnson & Johnson

Кілька тижнів тому співробітники заводу в Балтиморі, де виробляються дві вакцини проти коронавірусу, випадково допустили помилку при змішуванні інгредієнтів, тим самим зіпсувавши 15 мільйонів доз вакцини Johnson & Johnson.

Про це пише New York Times.

Інцидент стався на заводі Emergent BioSolutions, виробничого партнера Johnson & Johnson і AstraZeneca, британсько-шведської компанії, вакцина якої ще не дозволена для використання в Сполучених Штатах.

Через людську помилку сталася затримка майбутніх поставок доз Johnson & Johnson в штати США. Зараз розслідуванням того, що сталося займається Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів.

У наступному місяці завод в Балтіморі повинен був випустити 24 мільйони доз. Але тепер ці дози під питанням.

Нагадаємо, що Україна схвалила китайську вакцину від коронавірусу Sinovac.

Як раніше повідомлялось, в ЄС майже 5% населення вже вакцинувалися від коронавірусу.