Яблучний оцет. Фото: ВВС

Яблучний оцет допомагає подовжити життя

Якщо ви хочете залишатись здоровими та жити довше, ви повинні дбати про себе протягом всього життя. Необхідно харчуватись правильно і збалансовано та регулярно займатись спортом.

Включення яблучного оцту у раціон допомагає зменшити ризик серцево-судинних захворювань, знижує рівень холестерину у крові та сприяє довголіттю, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Популярність яблучному оцту забезпечили його протимікробні та антиоксидантні ефекти. Також однією з його відомих переваг є зменшення рівня цукру в крові, що знижує ризик розвитку діабету 2 типу, а також допомагає контролювати його симптоми.

Читайте також: Огірки та виноград підвищують ранковий апетит

Встановлено також, що яблучний оцет допомагає у боротьбі з хворобами серця. Дослідження, опубліковане Національною медичною бібліотекою США, вивчало вплив оцтової кислоти на рівень холестерину та тригліцеридів у крові пацюків. Наприкінці експерименту у сироватці крові тварин, які приймали оцтову кислоту, був значно нижчий вміст тригліцеридів та холестерину. Підвищений рівень холестерину – це один з найпоширеніших факторів ризику серцевих захворювань.

Крім того доведено, що яблучний оцет сприяє зниженню артеріального тиску у щурів, а спостережне дослідження, яке проводили науковці з Гарварду, показало, що жінки, які використовували салатні заправки з оцтом, мали менший ризик розвитку хвороб серця.

Читайте також: Кардіологи назвали найбільш корисний для серця овоч

Дослідження, опубліковане Національною медичною бібліотекою США та Національним інститутом охорони здоров’я, показало, що вживання двох ложок яблучного оцту допомагає контролювати вагу та зменшити відсоток жиру в організмі. Крім того, яблучний оцет – це доступний засіб, який допомагає прискорити втрату вісцерального жиру.

Раніше повідомлялось про те, що велика кількість горіхів здатна негативно вплинути на стан здоров’я людини. Також проблеми у функціонуванні шлунку може спричинити велика кількість спожито квасолі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram