Горіх. Фото - Pixabay

Вживання горіхів у великій кількості негативно впливає на здоров’я людини

Експерти розповіли, як часто можна вживати горіхи. Згідно твердженням фахівців, велика кількість продукту здатне негативно вплинути на стан здоров’я людини.

В ході дослідження вчені виявили, що у людей, які постійно вживають горіхи, зменшується ризик виявлення коронарної недостатності і знижується рівень холестерину в крові, пише NewsYou.

Горіхи необхідно вживати 1-2 рази на тиждень, порція повинна містити приблизно 35 г. Якщо при випічці використовувати горіхову начинку, то погіршується амінокислотний баланс в організмі. З цієї причини продукт краще включити в раціон разом з м’ясними стравами, молочними кашами або десертами.

Читайте також: В Україні планують висаджувати промислові горіхові сади, пристосовані до зміни клімату

В ході дослідження вчені виявили, що у людей, які постійно вживають горіхи, зменшується ризик виявлення коронарної недостатності і знижується рівень холестерину в крові. Оскільки продукт володіє досить низьким гіпоглікемічним індексом, його радять включити в раціон громадянам, які страждають на цукровий діабет.

При частому вживанні горіхів провокуються проблеми зі здоров’ям. Вони мають високу сенсибілізуючої дії і призводять до виникнення алергічної реакції організму більше ніж у 1% населення. Горіхи можуть містити сальмонелу, бактерії групи кишкової палички і цвіль, а також здатні накопичувати радіонукліди, пестициди та афлотаксін B1.

Читайте також: Україну назвали годувальницею 150 мільйонів населення Землі

Нагадаємо, що в Україні набирає популярності вирощування непритаманної для країни культури – арахісу. Фермери вже експериментують із ним на своїх полях. Хоча поки що українці вживають завезений товар.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram