Борошно. Фото - Pixabay

Україну назвали годувальницею 150 мільйонів населення Землі

Чиновники вважають, що країна здатна подвоїти експорт продовольства.

Такі факти і цифри озвучив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, пише Главред.

За словами Висоцького, в перспективі Україна може істотно допомогти у вирішенні проблеми подолання голоду в світі, проте необхідно інтегрувати в міжнародні ланцюги поставок. Також, зазначив чиновник, важливі інвестиції та модернізація виробництва для застосування новітніх технологій.

Читайте також: В Україні прогнозують зростання цін на хліб

“Ми підраховували – і це було підтверджено джерелами міжнародних розрахунків, – що Україна годує 150 млн населення, при власному населенні трохи більше 40 млн. можливість збільшити цю цифру вдвічі – це реально досяжно”.

“Але для цього нашій країні потрібна інтеграція світових технологій у виробництво, залучення інвестицій, адже, наприклад, зрошення потребує суттєвого фінансування. А найважливіше, Україні необхідна інтеграція в міжнародні ланцюги поставок”, – підсумував Висоцький.

Читайте також: Гривня до кінця 2020 року знеціниться на 18% – Reuters

Чиновник додав, що ситуація з пандемією коронавірусу продемонструвала необхідність виникнення нових постачальників на міжнародному ринку.

“Так склалося, що без активної міжнародної торгівлі неможливо забезпечити фізично продовольством все наше багатомільярдне населення”, – підкреслив міністр.

Нагадаємо, що Китай на 72% скоротив імпорт українського борошна.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram