
Віталій Кім звернеться до уряду по допомогу для аграріїв Миколаївщини через посуху
Миколаївська ОВА звернеться до уряду по допомогу для місцевих аграраіїв через значну посуху в регіоні. Про це заявив начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім у своєму новому відеозверенні. Також він прокоментував переваги державної програми «Пакунок школяра» і повідомив, що особисто звернувся до робочої групи «Прозорість і підзвітність», яка була ініційована












