Закон про олігархів не спрямований проти когось конкретного – Єрмак

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7) та Європейського Союзу в Україні, під час якої сторони обговорили безпекову ситуацію біля кордонів України, мирний процес щодо Донбасу, закон про деолігархізацію.

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво глави держави.

Єрмак подякував міжнародним партнерам за підтримку й допомогу нашій державі на різних рівнях у зв’язку з цією ситуацією й можливістю ескалації з боку Росії.

Керівник ОП розповів про внутрішньополітичні процеси в нашій державі. Він наголосив, що є зовнішні та внутрішні сили, які зацікавлені в дестабілізації ситуації. Керівник Офісу глави держави зазначив, що також є спротив реформам з боку старої системи.

Хочу зауважити, що цей закон не спрямований проти будь-якого прізвища. Його мета – виключити можливості для олігархічного бізнесу впливати на політичні процеси, «купувати» політиків і маніпулювати медіа. При цьому ніхто ні в кого нічого не забиратиме й не порушуватиме нічиї права, – сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект про олігархів (№5599), поданий президентом Володимиром Зеленським.