
У Зеленського назвали область, яка першою вийде із «червоної» зони
Відбулася селекторна нарада під головуванням президента України Володимира Зеленського з питань коронавірусної пандемії та підтримки бізнесу у “червоних” зонах карантину. Про це поідомляє Офіс президента. На нараді обговорювались питання поширення коронавірусу в Україні, перебіг вакцинації, забезпечення лікарень киснем та підтримка бізнесу за умов “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Нині 17 областей














