Фото: Офіс Президента

Президент презентував заходи до 30-річчя Незалежності України

Стало відомо, які заходи відбуватимуться в Україні до ювілейного 30-річчя незалежності. Святкування будуть проходити з 22 по 24 серпня. Про це повідомляється на сайті Офісу Президента України.  

За словами Володимира Зеленського, за тиждень до Дня Незалежності в Україну вперше в історії потрапить оригінал Конституції Пилипа Орлика. 

На 22 серпня заплановане вшанування тих, завдяки кому державність збереглася у 2014 році.  Цього ж дня вперше відбудеться нагородження новою державною відзнакою «Національна легенда України», запровадженою за ініціативою Президента. 

23 серпня, у День Державного прапора, у географічному центрі країни буде зведено монумент єдності України. Там і всією країною на центральних площах міст одночасно підійматиметься в небо Державний прапор. У цей же день також запланований перший саміт Кримської платформи. Як зазначив президент, на сьогодні участь у цьому заході вже підтвердили представники 29 країн. Також у цей день відбудеться саміт перших леді та джентльменів, що покликаний об’єднувати світ навколо пошуку відповідей на складні запитання не лише для України, але й для всієї планети.

На 24 серпня запланований концерт італійського співака Андреа Бочеллі. Зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на створення центру сучасного мистецтва – музею Івана Марчука. Завершенням святкової програми стане шоу в НСК «Олімпійський» у Києві «Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни».

Нагадаємо також, що на українців у серпні чекають довгі вихідні: коли відпочиватимемо. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram