Олександр Сєнкевич

Шмигаль відмовився розглядати питання по “Миколаївоблтеплоенерго”, – Сєнкевич

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, що під час селекторної наради прем’єр-міністр Денис Шмигаль не захотів вникати в проблеми “Миколаївоблтеплоенерго” з НАК “Нафтогаз”.

Про це повідомляють НикВести з посиланням на НІС-ТВ.

За словами міського голови, одна з найбільших небезпек в Миколаєві зараз – це запуск опалювального сезону.

Читайте також: Олександр Сєнкевич є лідером підтримки населення на посаду мера Миколаєва, – опитування

“Державний монополіст подав до суду на 16 або 18 облтеплоенерго за те, що вони не погасили свої борги перед “Нафтогазом”. Суд прийняв рішення і фактично виконавець заарештував їм всі рахунки – коли туди потрапляють гроші, вони повертаються НАКу”.

Дивіться також: 37 тисяч абонентів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» можуть опинитись без тепла – Микола Логвінов

“Що стосується Облтеплоенерго, на останньому селекторі з прем’єр-міністром, на якому я був присутній, була таблиця по динаміці оплати Облтеплоенерго по Україні. “Миколаївоблтеплоенерго” знаходиться на другому місці за динамікою і обсягом оплати за використаний газ. У “Миколаївоблтеплоенерго” за той термін, за який був суд, боргів по оплаті немає, але є пені і штрафи, нараховані за те, що він не платив, – розповів Сєнкевич.

Він додав, що “Миколаївоблтеплоенерго” надало “Нафтогазу” пропозицію скласти договір реструктуризації боргу і розтягнути оплату на 5 років.

“НАК довго розглядає і досі не підписала цю мирову угоду. Найсмішніше, що коли я на нараді звернувся до прем’єр-міністра і розповів йому про це, він перервав мене і сказав: “Давайте швидше, ви забираєте час, у нас є інші питання”. Всі, хто сидів … у них щелепи відвалилися. В сенсі? Навіщо ми тоді ці селектори збираємо?” – сказав мер.

Олександр Сєнкевич також повідомив, що місто попросило Міністерство фінансів відстрочити до грудня платіж заборгованості “Миколаївоблтеплоенерго” за кредитним зобов’язанням, щоб оплатити підряднику роботи з модернізації котелень. Однак і в цьому, за словами міського голови, прем’єр-міністр відмовив.

Читайте також: Сєнкевич звернеться до нардепів Миколаївщини через заарештовані рахунки “Миколаївоблтеплоенерго”

Нагадаємо, що 29 липня національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» наклала арешт на рахунки обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

У свою чергу, більше ніж в 60 містах України опалювальний сезон виявився під загрозою через борги виробників тепла. Всього не виконують умови договору 98 компаній.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram