Фото: з відкритих джерел

У понад 60 містах опалювальний сезон під загрозою зриву, – Нафтогаз

Більше ніж в 60 містах України опалювальний сезон виявився під загрозою через борги виробників тепла. Всього не виконують умови договору 98 компаній.

Серед боржників компанії в Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях, повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз-України».

У списку є два підприємства з Миколаївської області. Так, ТОВ «Телець-ВАК» має майже 340 тисяч гривень, а ОСББ «Садко» не виконує всі умови договору.

Нафтогаз надзвичайно серйозно ставиться до захисту українців під час опалювального сезону і максимально йде назустріч всім сторонам цього процесу. Компанія очікує від виробників тепла такого ж відповідального ставлення до своїх зобов’язань перед клієнтами і вимогами законодавства, – підкреслили у НАК «Нафтогаз-України».

Нагадаємо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звернувся до всіх споживачів, що мають заборгованість за послуги централізованого опалення.

Раніше повідомлялось, теплогенеруючі компанії «Миколаївоблтеплоенерго» та «Миколаївська ТЕЦ» заборгували акціонерному товариству «Миколаївгаз» 36,5 мільйонів гривень.

Як відомо, 29 липня національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» наклала арешт на рахунки обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram