ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» закликає споживачів ліквідувати заборгованість

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звернувся до всіх споживачів, що мають заборгованість за послуги централізованого опалення. На сьогодні абоненти заборгували підприємству 98 мільйонів гривень.

Про це повідомила начальник служби збуту енергії ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Валентина Караваєва в ефірі програми “Актуальний коментар”.

Ми дякуємо абонентам, які свідомо підійшли до розрахунків послуг теплопостачання. Воодночас закликає споживачів сплатити заборгованість за послуги централізованого опалення, що наразі складає 98 мільйонів гривень, – звернулась до жителів міста Валентина Карєва.

Дивіться також: «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує підготовку до опалювального сезону, незважаючи на боргову колізію

На підприємстві відзначають, що наявність тривалої заборгованості та небажання абонентів укладати з підприємством угоди про реструктуразіції боргу змушує звертатись до суду для стягнення заборгованості вже з урахуванням додаткових витрат для боржника – інфляція, річні відсотки та судовий збір.

Нагадаємо, теплогенеруючі компанії «Миколаївоблтеплоенерго» та «Миколаївська ТЕЦ» заборгували акціонерному товариству «Миколаївгаз» 36,5 мільйонів гривень.

Як відомо, 29 липня національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» наклала арешт на рахунки обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

Раніше повідомлялось, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» став учасник проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансується за рахунок позик, наданих Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Фондом чистих технологій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram