37 тисяч абонентів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» можуть опинитись без тепла – Микола Логвінов

У Миколаєві чотири котельні, що зараз перебувають в стані реконструкції не зможуть запустити з початком опалювального сезону, якщо депутати міської ради не проголосують за виділення коштів підприємству.

Це означає, що 37 тисяч абонентів ОКП «Миколаївоблетплоенерго» можуть з початком опалювального сезону залишитись без тепла. Ідеться про котельні в мікрорайоні Соляні (на ПГУ, 72), Намиві (Біла, 71), в Центральному районі (на Спортивній, 1) та в Корабельному (Самойловича, 42).

Про це розповів директор підприємства Микола Логвінов в програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Коли ми розпочинали реконструкцію цих котелень, ми зважили всі ризики і в нас все виходило. Однак через те, що виник коронавірус, дати постачання обладнання посунулись на місяць-два. Так, воно все надійшло, нам не вистачає буквально кількох речей, але без грошей ми його не змонтуємо, – розповів Микола Логвінов.

Читайте також: У Миколаєві просять врегулювати ситуацію з боргами теплогенеруючих компаній

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» каже, коли в минулому році фінансовий план підприємства затверджували на виконкомі, в ньому прописали необхідні суми, в тому числі дефіцит коштів. Наприкінці грудня минулого року «бюджетна» комісія міської ради підтримала виділення підприємству 71-го мільйона гривень.

В бюджет 2020 на «Облтеплоенерго» включили 20 мільйонів гривень, за умови, що по результатам першого півріччя буде перевиконання бюджету і підприємству нададуть необхідні кошти ,- каже Логвінов. – Нажаль, перевиконання не сталося, через всесвітню пандемію бюджет недовиконаний, однак ті платежі, що були заплановані вони є, їх необхідно виконувати в будь-якому разі.

Читайте також: Початок нового опалювального сезону під загрозою: «Миколаївоблтеплоенерго» та «ТЕЦ» заборгували 36,5 млн. гривень «Миколаївгаз»

Чим далі депутати відкладають ухвалення рішення, ти більше підприємство «обростає» пені й штрафами, розповідає Микола Логвінов. До того ж, в минулому році «Миколаївоблтеплоенерго» отримало кредитні кошти в сумі 25 мільйонів, які слід сплатити наприкінці вересня.

У нас, скажімо так, час «Ч» – це останній тиждень вересня. Потім ці гроші вже навіть можуть не знадобитись, тому що ми просто нічого не встигнемо. Ми можемо не встигнути вчасно запустити котельні, – розповів керівник «Миколаївоблтеплоенерго».

Підприємство просить депутатів проголосувати за виділення 50-ти мільйонів гривень. З них 25 мільйонів підуть на повернення кредиту банку «Восток», близько 10 мільйонів гривень – це оплата для МінФіну за кредитом Світового банку, решта грошей – зарплата, податки та електроенергія.

Нагадаємо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звернувся до всіх абонентів, що мають заборгованість за послуги централізованого опалення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram