ФОТО: РБК-Україна

У Миколаєві просять врегулювати ситуацію з боргами теплогенеруючих компаній

Миколаївська міська рада підтримала звернення до президента Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, глави НКРЕКП Валерія Тарасюка з проханням затвердити нові тарифи на транспортування газу для всіх теплогенеруючих організацій міста.

Про це стало відомо, 16 липня, під час чергового пленарного засідання Миколаївської міської ради. повідомляє телеканал “МАРТ”.

За словами Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича у двох теплогенеруючих компаній “Миколаївобленерго” і “Миколаївська ТЕЦ” сформувалася заборгованість, яку вони не могли оплатити через недосконалість законодавчої бази. Таким чином, початок опалювального сезону може опинитися під загрозою, тому що газівники згідно з нормативними документами, не можуть поставляти паливо при наявності заборгованості.

Після того, як 1 січня набули чинності нові тарифи з транспортування газу, помінялися складові, кількість грошей, які потрібно вкладати в тариф по опаленню. Оскільки ці гроші не включили в тариф наших енергогенеруючих компаній, ці тарифи не затвердила НКРЕКП (прим.ред. – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг). Тому сьогодні на цих підприємствах створюється заборгованість, яку не можна погасити за рахунок тарифу. Ми звертаємося, що через це недосконалість закону ми можемо включити компенсацію в структуру тарифу. Просимо сприяти включенню втрат на послуги з розподілу газу при перегляді чинної структури тарифів на теплову енергію, – сказав міський голова.

Дивіться також: «Миколаївоблтеплоенерго» та «ТЕЦ» заборгували 36,5 млн. гривень «Миколаївгаз»

За підсумком голосування 33 депутати підтримали це колективне звернення Миколаївської міської ради.

Нагадаємо, депутати Миколаєва провалили виділення коштів на закупку камер спостереження.

Раніше повідомлялось, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» нагадує миколаївцям про заборгованість за теплопостачання

Як відомо, «Миколаївоблтеплоенерго» візьме в кредит 25 мільйонів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram