«Миколаївоблтеплоенерго» візьме в кредит 25 мільйонів гривень

23 червня, Миколаївська міська рада проголосувала і підтримала надання згоди комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго» на отримання кредиту у 25 мільйонів гривень на погашення боргів перед працівниками.

Про це стало відомо в ході чергового пленарного засідання Миколаївської міської ради, повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов розповів, підприємство має намір отримати кредит на суму 25 мільйонів гривень для виплатити зарплати працівникам і погашення боргів по податках.

Останні 3-4 роки підприємство страждає влітку від невиплат заробітних плат. У колектива постійно проблеми, затримка зарплати, люди страждають, хоча виконують свої завдання. Ми провели переговори з банком, який дав нам добро на кредит сумою у 25 мільйонів гривень строком на три місяці. Бланковий кредит без будь-яких забезпечень. Його мета – виплата зарплати і податків. Термін кредиту з 1 липня до 30 вересня. Щоб взяти цей кредит і підписати 1 липня цей договір, потрібно ваше дозвіл, – сказав Микола Логвінов, звертаючись до депутатів Миколаївської міськради.

Дивіться також: «Миколаївоблтеплоенерго» опалює дві третини об’єктів Миколаєва

Микола Логвінов каже, «Миколаївоблтеплоенерго» вже виділявся кредит Світового банку на суму 21 мільйон доларів. За цим договором комунальне підприємство проводить ізоляцію теплотрас, реконструкцію тепломереж, реконструкцію котелень, встановлення індивідуальних теплових пунктів.

Голова фракції «Опозиційний блок» Ігор Дятлов з трибуни заявив, на допомогу «Миколаївоблтеплоенерго» було виділено у цілому 121 мільйон гривень та розкритикував роботу керівника підприємства.

Я прошу гроші не для себе, а на зарплату співробітникам підприємства в міжопалювальний період, – відповів на критику директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Питання про надання підприємству дозволу на підписання кредитної угоди виносили на голосування тричі. Врешті депутати його погодили, віддавши 31 голос “за”.

Нагадаємо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» став учасником проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансується за рахунок позик, наданих Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Фондом чистих технологій. 

Як відомо, депутати Миколаївської міськради виділили сім мільйонів гривень на «Теплі кредити».

Раніше повідомлялось, депутати міської ради перерозподілили майже 70 мільйонів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram