Олександр Сєнкевич є лідером підтримки населення на посаду мера Миколаєва, – опитування

На виборах міського голови 30,5% миколаївців готові підтримати чинного мера, співзасновника партії «Пропозиція» Олександра Сєнкевича.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» у вересні.

Згідно з даними опитування, серед тих, хто планує голосувати і визначився, 30,5% мають намір проголосувати за Олександра Сенкевича на посаду Миколаївського міського голови.

Відзначимо, що політична партія «Пропозиція» в Миколаєві практично зрівнялася в рейтингу з партією «Слуга народу» і обігнала «Опозиційну платформу за життя».

Дивіться також: Олександр Сєнкевич присягнув на Біблії

59% респондентів відзначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Коливаються (50/50) – 19% респондентів, можливо візьмуть участь – ще 7% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах повідомили 14% респондентів. Слід відзначити, більш високу готовність до участі у виборах проявляють старші категорії населення і жінки.

Дослідження проводилося з 11 по 15 вересня серед жителів Миколаївської області старше 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1600 респондентів (похибка не більше 2,4%), в т.ч. 889 респондентів – обласний центр (похибка не більше 3,3%). Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Терміни проведення: 11-15 вересня 2020.

Нагадаємо, 59% українців планують брати участь у місцевих виборах, при цьому 56% опитаних вважають, що після виборів ситуація у їхньому місті не зміниться. Такі результати оприлюднила соцгрупа “Рейтинг” після проведення соціологічного опитування у кінці серпня – на початку вересня.

Як відомо, 49% українців заявили, що не довіряють Президенту України Володимиру Зеленському. Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова з фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва» з 3 по 9 липня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram