Олександр Сєнкевич присягнув на Біблії

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич публічно поклявся на Біблії, що він і його родина не заробляють на виготовленні сірої плитки.

Про це він заявив вчора, 21 вересня, в ефірі шоу «Битва за місто», поклавши руку на Біблію.

Клятва мера прозвучала після того, як мера запитали, кому належить ідея укладати на вулицях міста саме сіру плитку.

Олександр Сенкевич зазначив, що очікував подібного питання і щоб на нього відповісти взяв з собою Біблію.

Що стосується сірої плитки. Я чекав цього питання. Я взяв з собою Біблію. Хто не знає, я віруюча людина, я християнин. Незважаючи на те, що я мер-айтішник і вивчав штучний інтелект, я вірю в Бога. Я взяв цю книгу, кладу на неї руку і кажу: «Я клянуся кожному з вас і перед Богом, що ні мені, ні моїй дружині, ні братові, ні моїм родичам, ні підставним особам не належить жодного і не належало жодного заводу з виробництва бруківки або плитки». Я ніколи не використовував своє службове становище для того, щоб мої фірми або ще якісь компанії використовували бюджетні гроші, – заявив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, 20 серпня у концерт-холі «Юність» відбулась установча конференція Миколаївської обласної організації політичної партії «Пропозиція», за результатами якої було висунуто кандидатів у депутати та голів місцевих рад різних рівнів.

Раніше повідомлялось, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич під час виступу на онлайн-засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи заявив про тиск на органи місцевого самоврядування напередодні виборів, які відбудуться 25 жовтня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram