Сєнкевич звернеться до нардепів Миколаївщини через заарештовані рахунки “Миколаївоблтеплоенерго”

Олександр Сєнкевич повідомив, що звертався з цією проблемою до Президента України Володимиру Зеленському під час його візиту до Миколаєва. Однак на сьогоднішній день питання не зрушилося з місця.

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив, що буде шукати допомоги у народніх депутатів Олександра Гайду, Олександра Пасічного та Ігоря Копитіна у питанні з арештом рахунків підприємства “Миколаївоблтеплоенерго”. Про це мер Миколаєва розповів в ході прямого ефіру, повідомляє 0512.

Дивіться також: У Миколаєві просять врегулювати ситуацію з боргами теплогенеруючих компаній

Фактично, саме через арешт рахунків опалювальний сезон в місті знаходиться під загрозою зриву.

“Завтра напишу звернення до народних депутатів України, тому що вже не можу вирішити на місцевому рівні питання по Облтеплоенерго. Складається враження, що у нас знову хочуть заблокувати пуск тепла на цей опалювальний сезон, а потім прийде месія – людина з Офісу президента або якийсь чоловік з державної влади – і буде розповідати, що міські голови погані, а ось ми молодці, запустили тепло . Це вже переходить всякі рамки”, – підкреслив Сєнкевич.

Нагадаємо, що 29 липня національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» наклала арешт на рахунки обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго».

У свою чергу, більше ніж в 60 містах України опалювальний сезон виявився під загрозою через борги виробників тепла. Всього не виконують умови договору 98 компаній.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram