Після карантину миколаївські тролейбуси курсуватимуть оновленим маршрутом

Частину миколаївських тролейбусів пустять за оновленим маршрутом. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому міської ради. Переважно графік слідування електротранспорту вказаний без змін, окрім низки тролейбусів.

Згідно проекту рішення, який опублікували на сайті міської ради новою лінією курсуватимуть одразу чотири маршрути:

  • № 2 (Намив – Залізничний вокзал);
  • № 4 (Намив – старий Залізничний вокзал);
  • № 5 (Намив – вул. Будівельників);
  • № 7 (Намив – мікрорайон Північний).

По ходу руху тролейбусів на Намиві додалися зупинки Причал, вул. Лазурна, 16, житловий комплекс «Зоряна мрія», «Рів’єра», супермаркет «Таврія» (кінцева) і супермаркет «Сільпо».

Та перш ніж ухвалити оновлений маршрут у членів виконкому виникли питання стосовно пільгового проїзду для громадян. Адже рішенням міського голови на підставі відповідної постанови Кабміну на час карантину в Миколаєві скасовані пільги на проїзд в громадському транспорті.

Військові зараз, карантин, чи не карантин, у них проїзд зараз, наскільки я розумію, безкоштовний. Люди витрачають гроші, вони об’єднуються в якісь автобуси і так далі. Може якось цей момент розглянути? – поставив запитання меру член виконкому Сергій Станішевський.

Дивіться також: У Миколаєві перевізники вимагали від президента та уряду повернути їм законний спосіб заробітку 

На це міський голова нагадав, що неможливо повернути пільги одній категорії пасажирів і забрати їх у інших.

Ми не можемо розділяти пільговиків за визначенням: пенсіонери, військові і так далі. Було прийнято рішення для того, щоб скоротити під час робочого перевезення кількість людей, що одночасно знаходяться на зупинці. Тому що одна справа, коли вони в транспорті, інша справа, коли вони накопичуються у великій кількості, більшість з яких – люди старшого віку, – зауважив Олександр Сєнкевич.

Однак Сергій Станішевський попри аргументи міського голови наполягав на тому, що військовослужбовцям пільги на проїзд слід повернути. Міський голова пообіцяв вивчити це питання.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич відповів Москаленко про фінансування обласних проектів.

Як відомо, у МОЗ заявили, що після 22 травня в Україні можуть відкрити дитячі садки.

Раніше повідомлялось, жителі заборгували «Миколаївоблтеплоенерго» понад 141 млн грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram