В Україні в рамках послаблення карантину можуть відкрити дитячі садки після 22 травня.
Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на ранковому брифінгу. За його словами, кожен етап адаптивного карантину триватиме близько 10 днів.
Наступний етап ми бачимо 22 травня. Які пом’якшення ми плануємо з 22 травня: Це дозвіл на проведення спортивних змагань, але звичайно, без глядачів. Це відкриття готелів, крім хостелів і без функціонування ресторанів і спортивних залів. Це ЗНО. Тобто ми даємо відповідний дозвіл. Також буде відповідний дозвіл на громадський транспорт і також на дошкільні навчальні заклади, – заявив Степанов.
Дивіться також: У Миколаєві перевізники вимагали від президента та уряду повернути їм законний спосіб заробітку
Нагадаємо, Віктор Ляшко заявив, що плато поширення COVID-19 в Україні ризикує затягнутися. Раніше повідомлялось, у Миколаївській області за добу від COVID-19 одужали 3 людини. Як відомо, в Україні вперше за добу від коронавіруса вилікувалося більше людей, ніж захворіло