Вчіть матчастину, – Сєнкевич відповів Москаленко про фінансування обласних проектів

Олександр Сєнкевич відповів голові обласної ради Вікторії Москаленко, яка напередодні заявила, що міська влада не співфінансує об’єкти, які перебувають на балансі області.

Миколаївський міський голова у відповідь записав відеозвернення на своїй сторінці в Instagram

Напередодні, 13 травня, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко в ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі «Ніс-ТВ» обурилась, що міська влада не співфінансує обласні проекти, зокрема обласну інфекційну лікарню.

Хто ж буде займатися лікарнями, а хто буде займатися театрами? Хто буде займатися соціально-культурним розвитком, спортом? Ми ж не можемо лише площею єдиною бути. … Місто повинно ініціювати такі процеси, по-перше. Це єдина інфекційна лікарня, і те, що вона знаходиться сьогодні на балансі області, не означає, що тільки область повинна її фінансувати, – заявила голова обласної ради.

Читайте також: Сєнкевич розповів, коли миколаївці зможуть відпочивати на оновленій Соборній площі

У свою чергу, мер Миколаєва у відповіді окреслив, що було зроблено для медичної галузі міста за рік і перелічив ті обласні проекти, на які були спрямовані кошти громади міста.

Хочу нагадати, у минулому році місто Миколаїв з депутатами перерахувало 35 млн на обласний онкологічний диспансер, 20 млн на купівлю швидких допомог. Я вже не кажу про мільйони, які ми виділяємо на аеропорт і обласні об’єкти, типу того, який знаходиться в парку перемоги і досі не переданий на баланс міста. Будь ласка, вчіть матчастину, перш ніж щось казати, – відповів Сєнкевич.

Як відомо, медичні працівники міської лікарні №3 не отримують вчасно заробітну плату через халатність менеджменту установи. 

Жителі заборгували «Миколаївоблтеплоенерго» понад 141 млн грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram