Фото - Pixabay

Лупа може бути симптомом хвороби Паркінсона

Що саме викликає себорейний дерматит і чому він вражає пацієнтів з Паркінсоном, вчені поки відповісти не можуть.

Хвороба Паркінсона характеризується втратою в певній області мозку клітин, які виробляють дофамін. Цей гормон діє як посередник між мозком і нервовою системою, що і забезпечує контроль людини над рухами тіла, пише Volyn з посиланням на Express.

Читайте також: Огірки та виноград підвищують ранковий апетит

Відповідно, зниження рівня дофаміну призводить до різних порушень, пов’язаних з рухом. Це моторні ознаки. Так, одним з перших симптомів Паркінсона називають тремтіння в руках, або тремор. Також людина рухається повільніше, ніж зазвичай, а його хода стає специфічною. Крім цього, відзначається напруга в м’язах, через що вони стають жорсткими, можуть бути м’язові судоми.

У захворювання при цьому є і немоторні симптоми. До них відносяться ті, які не пов’язані з рухом. Лупа на шкірі голови якраз один з них. Від неї часто страждають люди з хворобою Паркінсона. У легкій формі так званий себорейний дерматит проявляється у вигляді лупи. У важкій – шкіра голови стає червоною і лускатою, іноді з’являється вологий висип.

Читайте також: Кардіологи назвали найбільш корисний для серця овоч

Серед інших немоторних симптомів Паркінсона відзначаються низький кров’яний тиск, сонливість, втома і пітливість. Крім того, у людей з цим захворюванням можуть бути проблеми з мовою і спілкуванням, сечовим міхуром або кишечником, зором і зубами.

Раніше повідомлялось про те, що велика кількість горіхів здатна негативно вплинути на стан здоров’я людини. Також проблеми у функціонуванні шлунку може спричинити велика кількість спожито квасолі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram