
Миколаїв й надалі шукатиме можливості для будівництва сміттєсортувальної лінії, — Федір Панченко
Миколаївська міська рада й надалі шукатиме можливості для будівництва сміттєсортувальної лінії, але вже на більш вигідних умовах. Про це в ефірі нашої програми «Діалог» розповів депутат міськради Федір Панченко. Нагадаємо, під час останньої сесії депутати відмовилися укладати договір із компанією-переможцем конкурсу на реалізацію цього проєкту. Тож нині місто має два



