
Нова алея сакур: «Миколаївелектротранс» провів озеленення трамвайного депо
Екосвідомість та позитивні емоції. 12 вересня біля Миколаївського трамвайного депо працівники «Миколаївелектротранс» висадили алею сакур. Сьогодні, в рамках відзначення Дня міста, ми завершуємо проєкт, який розробила наша молодь для створення на підприємстві «Алеї руху». У межах цього проєкту оновлено та облаштовано сучасну точку роздачі води, створено мурал з історією миколаївського

