
У Миколаєві стартував новий сезон дитячо-юнацької футбольної ліги
Наприкінці минулого тижня футбольна спільнота нашого міста зібралась на Центральному міському стадіоні щоб підтримати команди СДЮСШОР з футболу у перших матчах нового сезону. У минулому році, в минулому сезоні наші хлопці посіли дев’яте місце в еліт-лізі, і цим самим вони собі забезпечили можливість грати в новому році в чемпіонаті України,

