
Вшанували пам’ять містян: у Миколаєві до Дня міста поклали квіти до Алеї Слави
13 вересня, у День міста о 9-й годині ранку Миколаїв зупинився на мить, аби згадати тих, завдяки кому воно живе й сьогодні. Містяни вшанували пам’ять миколаївців, загиблих під час повномасштабного вторгнення, а на Алеї Слави поклали квіти — як символ болю від втрати та вдячності за боротьбу. Це данина пам’яті


