Не менший об’єкт у нас є — це нове будівництво ліцею №51. Зараз проєкт знаходиться на фінальній стадії, і в подальшому будемо вживати заходів щодо його реалізації. Це найбільша школа в районі, тому це дуже важливий об’єкт, — розповів Олексій Савчук.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




