Проєктування будівництва Миколаївського ліцею №51 на фінальній стадії

Начальник управління капітального будівництва Миколаївської міської ради Олексій Савчук заявив, що проєктування нового будівництва ліцею номер 51, який було зруйновано внаслідок російського обстрілу в 2022 році, перебуває на фінальній стадії. Про це він заявив під час свого онлайн-брифінгу 4 вересня.

Не менший об’єкт у нас є — це нове будівництво ліцею №51. Зараз проєкт знаходиться на фінальній стадії, і в подальшому будемо вживати заходів щодо його реалізації. Це найбільша школа в районі, тому це дуже важливий об’єкт, розповів Олексій Савчук.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: