
Миколаївська облрада списала кілька зруйнованих обстрілом будівель Центра психічного здоров’я
Депутати Миколаївської обласної ради дозволили миколаївському центру психічного здоров’я списати декілька будівель, які раніше були понівечені обстрілом. Таке рішення ухвалили під час останньої сесії облради. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ». Миколаївська обласна рада погодила обласному центру психічного здоровʼя списання нерухомості спільної власності територіальних громад Миколаївщини. Йдеться про


