
Ольга Харлан привезла Олімпійські медалі до Миколаєва
Миколаїв зустрічав Ольгу Харлан. Дворазова Олімпійська чемпіонка завітала до рідного міста. Зустріч з городянами, спортсменами та вихованцями школи фехтування організувала миколаївська міська рада та міське управління спорту. Як зустрічали та вітали миколаївську чемпіонку, та яка атмосфера була на заходах дивіться у репортажі. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі

