
Реорганізація лікарень: Миколаївська облрада ухвалила важливе рішення
Миколаївська обласна рада затвердила передавальні акти 7 медичних закладів, звільнила 4 директорів та змінила Статути лікарень. Такі рішення ухвалили під час останньої сесії, 15 серпня. До яких результатів це призведе у подальшому, з’ясовував Олександр Матюшенко. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ». На засіданні Миколаївської обласної ради від 15

