
Лікують серця людей: до Миколаєва приїздили кардіологи з Інституту серця
Врятувати життя миколаївців. До міської лікарні № 1 завітали фахівці Інституту серця. Лікарі провели огляд пацієнтів із вродженими або набутими серцево-судинними захворюваннями та обмінялися досвідом з миколаївськими кардіологами. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». У коридорі міської лікарні № 1 зібралася чимала черга пацієнтів – усі вони чекають прийому у фахівців
